کالای خواب پاندا
خانه / تشک جهیزیه / فروشگاه اینترنتی انواع تشک جهیزیه

فروشگاه اینترنتی انواع تشک جهیزیه

انواع تشک جهیزیه که با بهترین متریال تولید می شوند در نمونه های طبی، فنری، طبی-فنری، اسفنجی و … برای فروش عمده از طریق فروشگاه اینترنتی ارائه می شوند. تشک هایی با سایز و اندازه استاندارد ایرانی، گزینه مناسبی برای صادرات به بازار کشورهای خارجی می باشد که می توانید شما هم از این موقعیت بهره مند شوید.

تشک به عنوان یک کالای خواب مهم و ضروری در هر خانه ای می باشد و هر فردی با توجه به ویژگی های خود، انواع تشک های مختلف را می تواند انتخاب نماید.

در حال حاضر تولیدی های تشک در ایران با افزایش قابل توجهی همراه بوده است و همین مسئله، زمینه های تجاری مناسبی را فراهم ساخته است تا بتوان حتی برای بازار بین المللی هم ارسال نمود.

انواع تشک جهیزیه

کارخانه تولید انواع تشک جهیزیه

کارخانه های ایرانی فعال در حوزه تشک دوزی، این روزها توانسته اند خطوط تولیدی خود را به بهترین شکل توسعه داده و در نتیجه ظرفیت تولید تشک و کیفیت محصولات ارائه شده نیز افزایش یافته است.

تشک هایی که برای جهیزیه عروس مورد استفاده قرار می گیرند، اغلب از تشک های طبی فنری بوده که می توانند در حفظ سلامتی نیز موثر باشند و این نوع تشک ها برای روی تختخواب نیز مناسب هستند.

صادرات انواع تشک

صادرات انواع تشک به بازار عراق

کشورهای همسایه ایران از جمله عراق، می توانند گزینه های مناسبی برای صادرات تشک باشند اما تاجران این عرصه، نیاز به آن دارند که خرید عمده تشک های مورد نیاز خود را بدون واسطه به انجام رسانند چرا که قیمت برای آن ها بسیار مهم می باشد.

تشک های ایرانی قابل ارسال به بازار عراق، به صورت مستقیم از طریق این سایت ارائه شده و شما این امکان را دارید که با بهترین قیمت ممکن برای خرید اینترنتی تشک های این سایت اقدام نمایید تا ارسال آن را برای شما به انجام رسانیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

تشک خوشخواب دونفره

تشک خوشخواب دونفره ارزان برای صادرات

تشک خوشخواب دونفره که بتوان با قیمت های ارزان خریداری نمود، از بهترین پیشنهادات برای …

دیدگاهتان را بنویسید