کالای خواب پاندا
خانه / تشک خوشخواب / سایت خرید تشک خوشخواب رویا مدل آسمان

سایت خرید تشک خوشخواب رویا مدل آسمان

تشک خوشخواب رویا مدل آسمان از جمله مواردی است که با خرید عمده آن ها از طریق این سایت، می توانید به قیمت های خوبی دست یابید و همچنین امکان سفارش انواع دیگر تشک های این شرکت هم وجود دارد.

تشک رویا

تشک رویا از تولید کنندگان خوبی است که توانسته مدل های مختلف خود را با ویژگی های خاص، به بازار عرضه نماید و در میان انواع تشک های این مجموعه، تشک های آسمان، یکی از مدل های خوب و کاربردی است که خرید عمده آن، در لیست پیشنهادات ما قرار دارد.

تشک رویا مدل مدیکال 2

تشک رویا مدل مدیکال ۲

این مجموعه تولیدی، تشک های خود را متناسب با نیاز مشتریان خود به بازار عرضه می نماید و همین مسئله عاملی برای کسب موفقیت های بالای این مجموعه شده است.

تشک های مدیکال دو، نمونه ای دیگر از تولیدات این شرکت تشک سازی می باشد که اسکلت اسفنجی آن، از اسفنج هایی با تراکم های مختلف، تولید شده است.

تشک رویا مدل نوجوان

تشک رویا مدل نوجوان

این شرکت برای قشر نوجوان هم تشک های طبی فنری استانداردی را عرضه نموده تا این دسته هم بتوانند برای حفظ سلامتی و داشتن خواب راحت، از بهترین نوع تشک های ممکن استفاده نمایند.

چنین تشک های از اندازه های ۱۸۰ * ۸۰ سانتی متر برخوردار هستند و استفاده از لایه های خوب و استاندارد در چنین تشک هایی، عاملی برای بهبود کیفیت آن ها خواهد بود.

تشک مسافرتی رویا

قیمت تشک مسافرتی رویا

اما در تکمیل محصولات تولیدی شرکت تشک رویا، می توان به تشک های مسافرتی یا تشک های مهمان این شرکت اشاره نمود.

چنین تشک هایی با اندازه های ۱۹۵*۸۰*۵ سانتیمتری تولید می شوند و وزن کم و حجم پایین آن ها، عاملی شده تا بتوان از آن ها در موقعیت های مکانی متعددی استفاده نمود و از طرفی بتوان آن ها را جایگزین انواع تشک های سنتی سنگین نمود.

دریافت قیمت های عمده فروشی تشک های مسافرتی از طریق این سایت، برای تمامی شما عزیزان امکان پذیر شده تا از همین طریق هم برای ثبت سفارشات خود اقدام نمایید.

تشک خوشخواب رویا مدل آسمان

پخش تشک خوشخواب رویا مدل آسمان

مدل آسمان و دیگر تشک های تولیدی شرکت رویا برای پخش عمده در بازار ایران، از طریق سایت فوق، قابل عرضه مستقیم خواهند بود.

تلاش ما بر این امر استوار است که بتوانیم بهترین نوع تشک های طبی و فنری استاندارد را به صورت عمده به دست پخش کنندگان برسانیم و این سایت می تواند یک بستر خوب برای همکاری به حساب آید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

تشک خوشخواب دونفره

تشک خوشخواب دونفره ارزان برای صادرات

تشک خوشخواب دونفره که بتوان با قیمت های ارزان خریداری نمود، از بهترین پیشنهادات برای …

پاسخی بگذارید