کالای خواب پاندا
خانه / بالش الیاف مصنوعی / فروش اینترنتی بهترین بالش هتلی

فروش اینترنتی بهترین بالش هتلی

بهترین بالش هتلی که با استفاده از الیاف پلی استر، هلو، توپی، پشم شیشه و … تولید می شوند را از طریق این فضای اینترنتی برای فروش عمده ارائه نموده ایم. قیمت ارزان این بالش ها به دلیل حجم سفارشات بالای شما مشتریان و همچنین فروش بدون واسطه این محصولات، انجام می شود.

بالش به عنوان یکی از ملزومات ضروری مورد نیاز در هتل ها می باشد که تولید آن ها با استفاده از الیاف خاص و همچنین رویه های سفید و مخصوص انجام می شود.

این مسئله در عین حال که به ارائه قیمت های مناسب کمک می نماید، عاملی برای ایجاد شرایط بهداشتی نیز خواهد بود که در این زمینه بهترین نوع بالش ها را برای فروش عمده ارائه می نماییم.

بهترین بالش هتلی

تولید بهترین بالش هتلی

کارخانه جات تولید کننده ملزومات خواب، امروزه تنوع چشم گیری از انواع بالش ها را تولید نموده اند که هر کدام از آن ها می تواند دارای زمینه های کاربردی خاصی نیز باشند.

هتل ها به عنوان یکی از مشتریان اصلی و همیشگی هستند که برای تامین بالش های مورد نیاز خود، شاخصه هایی همچون قیمت را مد نظر قرار می دهند.

هر هتلی با توجه به موقعیتی که دارد، بودجه ای را برای تامین ملزومات خواب خود در نظر می گیرد و از همین رو تولید بالش های مخصوص هتل ها با کیفیت های گوناگون و قیمت های مختلفی انجام می شود.

استفاده از پارچه های کتان سفید به عنوان رویه این نوع بالش ها عاملی خواهد بود که بتوان شرایط بهداشتی لازم را نیز فراهم نمود.

بالش هتلی با لوگو

سفارش بالش هتلی با لوگو

در خرید عمده بالش های هتلی، یکی از نکاتی که می تواند از سمت مشتریان و هتلداران مطرح شود، مربوط به چاپ لوگو هتل آن ها برروی روبالشی ها خواهد بود.

همچنین در تولید روبالشی و تشک های هتلی هم این امکان برای ثبت و چاپ لوگو فراهم خواهد بود.

در هر صورت با انتخاب انواع بالش های هتلی و ملزومات خواب مورد نیاز خود با کیفیت های گوناگون، می توانید سفارشات خود را در این مرکز ارائه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

بالش سفت ارزان

خرید اینترنتی بالش سفت ارزان

بالش سفت ارزان با الیافی نظیر پشم گوسفند تولید می شوند و در خصوص دیگر …

پاسخی بگذارید