کالای خواب پاندا
خانه / تشک عروسکی / حراج تشک فانتزی عروسکی مدل خرسی

حراج تشک فانتزی عروسکی مدل خرسی

تشک فانتزی عروسکی با مدل های خرسی، مینیون، باب اسفنجی، خوک، فیل، زرافه، پاندا و … آماده حراج از طریق این مرکز بوده تا بهترین قیمت های ممکن در اختیار خریداران قرار گیرد.

خرید عمده تشک

در امر خرید عمده تشک، تاجران و پخش کنندگان این حوزه اقتصادی، با مدل ها و طرح های متنوعی مواجه می شوند اما یکی از پیشنهادات ما که از حاشیه سود خوبی هم می تواند بهره مند باشد، مربوط به تشک فانتزی عروسکی بوده که این نوع تشک ها برای گروه های سنی مختلف نوزادی و بزرگسال، قابل تولید هستند.

تشک فانتزی عروسکی

تشک فانتزی عروسکی با مدل های جدید

تولید کنندگان تشک فانتزی عروسکی، امروزه با مدل ها و طرح های جدید، توانسته اند اقدام به عرضه تشک های خود به بازار نمایند و موفقیت تولید کنندگان ایرانی در این زمینه، تا حد زیادی می تواند مربوط به خلاقیت آن ها و استفاده از متریال باکیفیت باشد.

مدل های جدیدی که در خصوص تولید تشک های عروسکی به کار گرفته می شود، معمولا از حیوانات و طبیعت، ایده گرفته می شوند.

تشک فانتزی با سر حیوانات

تولید تشک فانتزی با سر حیوانات

سر حیوانات مختلفی همچون خرس، شیر، میمون، لاک پشت، پاندا و … از جمله موارد و ایده هایی هستند که می توانند در تولید تشک عروسکی، به تولید کنندگان کمک نمایند تا طرح های متنوعی را عرضه نمایند.

در حال حاضر نیز چنین تشک هایی با رنگ بندی های شاد و جذاب برای عمده فروشی، از طریق این سایت، آماده شده اند.

تشک فانتزی نوزادی

خرید اینترنتی تشک فانتزی نوزادی

خرید اینترنتی به عنوان یک مسیر خوب و سریع و در عین حال دسترس پذیر برای مشتریانی خواهد بود که خواهان خرید عمده تشک های فانتزی هستند و اندازه های نوزادی این دسته از تشک عروسکی ، به صورت نرمال و استاندارد ارائه می شود.

استفاده از الیاف ضد حساسیت در تولید چنین تشک هایی می تواند عاملی برای استفاده هر چه بهتر خانواده ها از این نوع تشک ها باشد و در حال حاضر، ایجاد موقعیت خرید اینترنتی تشک برای متقاضیان خرید عمده، بهترین فرصت همکاری به حساب می آید.

تشک فانتزی عروسکی بزرگسال

قیمت تشک فانتزی عروسکی بزرگسال

تشک فانتزی مخصوص بزرگسال هم از دیگر نمونه تشک هایی است که شما عزیزان با بهترین قیمت ها می توانید برای خرید عمده آن ها اقدام نمایید.

کسب اطلاعات در خصوص قیمت انواع تشک عروسکی و نحوه ثبت سفارش عمده، از جمله مواردی است که ضمن تماس با ما می توانید به دست آورید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

خرید تشک عروسکی بزرگسال

خرید تشک عروسکی بزرگسال طرح کیتی از تولیدی

خرید تشک عروسکی بزرگسال با طرح های کیتی، باب اسفنجی، مینیون، خرسی، جغد، روباه و …

دیدگاهتان را بنویسید