کالای خواب پاندا
خانه / پتو دو نفره / صادرات پتو دونفره گل برجسته نرمینه مدل نرمین

صادرات پتو دونفره گل برجسته نرمینه مدل نرمین

پتو دونفره گل برجسته نرمینه ، یکی از محصولات خوب برای صادرات می باشد که شما می توانید انواع مدل های نرمین، نگین، سوپر نگین، نسیم و دیگر مدل های این برند را برای خود، انتخاب نمایید. با توجه به شرایط خرید ساده ای که در خصوص محصولات پتو نرمینه فراهم شده است، شما می توانید انواع مدل های این محصول را به سادگی، سفارش دهید.

محصولات پتو نرمینه

امروزه کشور ما، به جایگاه خوبی در عرصه صادرات، دست یافته است و یکی از محصولاتی که به خوبی می توان برروی صادرات آن تمرکز نمود، مربوط به پتو می باشد و در میان تولید کنندگانی که پتو تولید می نمایند، پتو نرمینه می تواند یکی از گزینه های خوب و کاربردی به حساب آید.

مدل های پتو نرمینه

مدل های پتو نرمینه طرح گل برجسته

تنوع پتوهای گل برجسته نرمینه، بسیار بالا می باشد که همین مسئله هم سبب می شود تا خریداران عمده پتو نرمینه، از قدرت خرید بالایی برخوردار باشند چرا که در میان مدل های متنوع پتو، می توانند مطابق با نیاز خود، اقدام به سفارش نمایند.

پتو نرمینه مدل نسیم، نمونه یکی از پتوهایی است که خرید عمده آن را می توانید به نسبت، با قیمت های ارزان تری از مدل های دیگر، به انجام رسانید و این مسئله، به دلیل وزن سبک تر این پتوها، امکان پذیر شده است.

پتو ژله ای ارزان

خرید پتو ژله ای ارزان

قیمت ارزان ارائه شده برای خرید عمده پتو ژله ای، با توجه به بافت پتو و وزن این محصول، ایجاد شده است و از طرفی، کم بودن وزن این مدل پتوها هم عاملی شده تا به سادگی بتوان آن ها را در موقعیت های مختلفی، مورد استفاده قرار داد.

در صورتی که شما بخواهید برای خرید عمده پتو ژله ای اقدام نمایید، این محصول با بهترین برندهایی همچون نرمینه، در اختیار شما خواهد بود چرا که این شرکت، از تکنولوژی روز برای تولید پتو، استفاده می نماید.

پتو نرمینه ساده

کارخانه تولید پتو نرمینه ساده

پتو نرمینه، هم دارای مدل های ساده بوده و هم نمونه های گل برجسته و … را دارد و کارخانه تولید کننده پتو نرمینه از جمله شرکت هایی است که به دلیل برخورداری از خطوط تولیدی پیشرفته و تکنولوژی های روز، توانسته بهترین محصولات را عرضه نماید.

پتو نرمینه ساده و تک رنگ به دلیل ویژگی های خاص خود، از قیمت های بالاتری به نسبت پتوهای گلدار، برخوردار هستند.

پتو دونفره گل برجسته نرمینه

صادرات پتو دونفره گل برجسته نرمینه مدل نرمین

در امر صادرات پتو دونفره گل برجسته نرمینه برای شما مشتریان، این امکان را فراهم ساخته ایم تا در صورتی که پتو مدل نرمین را انتخاب می نمایید، به سادگی بتوانید به این محصول، دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این، پتو مدل نگین و سوپر نگین هم از دیگر مدل هایی است که شما امکان انتخاب آن ها را از طریق این مرکز، خواهید داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

پتو دونفره گلبافت

فروش پتو دونفره گلبافت عروسکی

پتو دونفره گلبافت با طرح های متنوعی که مهم ترین آن ها عروسکی می باشد …

پاسخی بگذارید