کالای خواب پاندا
خانه / تشک ویستر / پخش عمده تشک ویستر ناژین

پخش عمده تشک ویستر ناژین

پخش عمده تشک ویستر ناژین در این سایت، یک فرصت خوب برای همکاری با شهرهای مختلف خواهد بود که بتوانید با بهترین قیمت، بهترین نوع تشک های ایرانی را خریداری نمایید.

یکی از شرکت های ایرانی فعال در عرصه تولید تشک های طبی فنری، اختصاص به کمپانی تشک ویستر دارد. تشک های ارائه شده توسط این شرکت، دارای مدل ها و کاربردهای متنوعی می باشد.

توان بالای شرکت تشک ویستر در زمینه ارائه تشک های طبی، به دلیل برخورداری از دستگاه های پیشرفته صنعتی در این کارخانه می باشد.

کارخانه تشک ویستر

معرفی کارخانه تشک ویستر

شرکت تشک ویستر، به طور کلی، هفت نوع تشک را به بازار عرضه نموده است که این نوع تشک ها، برای گروه های مختلف، پیشنهاد می شود.

از بهترین نوع تشک های ویستر، می توان به Pocket Spring, Memory Foam, Fiber Ball پارچه های عطری غیر حساسیت زا و پارچه های دارای کپسول هوا اشاره نمود.

این شرکت در راستای افزایش سطح بهداشت تولید تشک، میزان تماس کارگران به صورت مستقیم با تشک های تولید شده را تا حد امکان، کاهش داده است.

تشک مدل ناژین

مشخصات تشک مدل ناژین

یکی از انواع مدل تشک های شرکت ویستر، مربوط به تشک ناژین می باشد که در دسته تشک های طبی فنری قرار دارد.

طول استاندارد تشک های طبی ناژین، ۲۰۰ سانتی متر بوده و عرض آن متغیر می باشد به گونه ای که انواع اندازه های ۹۰، ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۴۰، ۱۶۰، ۱۸۰، ۲۰۰ سانتی متر را می توان تولید نمود.

در قسمت رویه تشک های فوق، از پارچه های گردباف استفاده می شود که ژاکارد سه لایه تمام پنبه ای، بهترین نوع پارچه به حساب می آید.

همچنین نمد ترموفلت هم به عنوان عایق حرارتی در این نوع تشک ها استفاده شده است.

تشک ویستر ناژین

پخش عمده تشک ویستر ناژین

ما فعالیت های فروش عمده تشک های خود را به صورت اینترنتی به انجام رسانیده ایم.

این روش فروش تشک، بازدهی بسیاری به جهت جذب مشتری داشته است و توانسته ایم ارتباط مستقیم و بدون واسطه ای را با مشتریان خود در سراسر ایران، تجربه نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

پاسخی بگذارید