کالای خواب پاندا
خانه / روتختی دخترانه / مرکز فروش روتختی دخترانه طرح کیتی

مرکز فروش روتختی دخترانه طرح کیتی

روتختی دخترانه طرح کیتی را به سادگی می توانید در این مرکز فروش، به صورت تک و یا عمده، سفارش دهید. این مدل سرویس روتختی تک نفره چهار تکه به همراه صدها مدل روتختی سه بعدی دیگر، آماده فروش می باشد که سفارشات شما از هر شهری که باشد، در کمترین زمان، آماده و ارسال می شوند.

سرویس روتختی تک نفره چهار تکه

یکی از مهم ترین ملزومات خوابی که تولید آن، توسط شرکت پاندا هم انجام می شود، مربوط به سرویس روتختی می باشد که تولیدات روتختی می تواند با انواع جنس و کیفیت های مختلف، انجام پذیرد. روتختی سه بعدی از جدیدترین مواردی است که از بالاترین سطح کیفیت نیز برخوردار است.

سرویس روتختی دخترانه

دوخت سرویس روتختی دخترانه

طراحی و دوخت سرویس روتختی دخترانه به گونه ای است که می تواند با انواع طرح های کارتونی و فانتزی انجام پذیرد و اکثر سرویس های روتختی تک نفره دخترانه، از چنین طرح و مدل هایی برخوردار هستند.

این که شما بخواهید به صورت عمده به خرید سرویس روتختی تک نفره و دونفره اقدام نمایید، امری است که از طریق ارتباط با شرکت پاندا، به سادگی قابل انجام خواهد بود.

انواع مدل روتختی سه بعدی

تولیدی انواع مدل روتختی سه بعدی

شرکت تولیدی سرویس روتختی سه بعدی تک نفره و دونفره، از این توانمندی برخوردار است که انواع مدل سرویس های روتختی را با جدیدترین طرح های ممکن به بازار عرضه نماید.

این که شما بخواهید روتختی ارزان قیمت تر در بازار، خریداری کنید، این امر هم از سمت شرکت پاندا خواب، امکان پذیر شده و شما با هر سلیقه و نیازی که باشید، می توانید برای سفارش عمده روتختی، با ما در تماس باشید.

روتختی تک نفره سه بعدی

قیمت روتختی تک نفره سه بعدی

آیا می دانستید که انواع روتختی تک نفره سه بعدی که توسط شرکت ایرانی پاندا طراحی و تولید شده اند، به نسبت نمونه های مشابه خارجی، از قیمت های ارزان تری برخوردار هستند؟

به دلیل این که شرکت تولیدی پاندا، هزینه های تولیدی کمتری به نسبت شرکت های ترکیه ای دارد، در نتیجه توانسته انواع مدل روتختی با کیفیت قابل رقابت با محصولات ترک را با بهترین قیمت ها عرضه نماید.

روتختی دخترانه طرح کیتی

مرکز فروش روتختی دخترانه طرح کیتی

روتختی دخترانه طرح کیتی به عنوان یکی از روتختی های پرفروش شرکت پاندا می باشد.

در کنار این طرح، صدها مدل روتختی سه بعدی دیگر نیز وجود دارد که تمامی آن ها را می توانید با بهترین قیمت های ممکن، سفارش دهید.

با عرضه مستقیم روتختی در این سایت، به خوبی توانسته ایم مدل روتختی های شیک و کاربردی را در اختیار شما خریداران قرار دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

روتختی شیک دخترانه

انواع روتختی شیک دخترانه با قیمت ارزان

روتختی شیک دخترانه می تواند با طرح های بسیار متنوعی تولید شود که انواع مدل …

پاسخی بگذارید