کالای خواب پاندا
خانه / تشک بازی / خرید اینترنتی تشک بازی موزیکال کودک

خرید اینترنتی تشک بازی موزیکال کودک

تشک بازی موزیکال از بهترین ملزومات سرگرمی برای کودک می باشد که در خرید عمده اینترنتی، می توانید به مدل های متنوعی دست یابید و ثبت سفارشات خود را از طریق این سایت، می توانید به انجام رسانید.

شک های نوزادی

امروزه تولید کنندگان تشک های نوزادی، مدل های جدیدی را ارائه نموده اند که نه تنها فضای دلچسبی برای خوابیدن کودکان فراهم می آورد، بلکه یک محیط شاد و جذاب برای سرگرم نمودن نوزادان هم فراهم می آورد.

تشک بازی موزیکال که با انواع عروسک های پولیشی آویز، تزیین شده است، در این دسته از تشک ها قرار دارد و تولید آن با بهترین طرح های عروسکی دخترانه و پسرانه انجام می شود.

تشک بازی گود فرند

معرفی تشک بازی گود فرند

انتخاب یک تشک بازی خوب، برای سلیقه های مختلف با مدل های گوناگونی انجام می شود.

یکی از کاربردهایی که تشک های بازی دارند، مربوط به تقویت حس شنوایی، بینایی، حس حرکتی و لامسه می باشد و در نتیجه در انتخاب تشک های بازی مناسب برای نوزادان، باید دقت زیادی شود.

در تولید تشک بازی گود فرند، از عروسک های موزیکال پولیشی استفاده شده است و نرم و راحت بودن این تشک ها، عاملی شده تا فضای راحتی برای خواب نوزادان ایجاد شود.

این نوع تشک های پولیشی با ابعاد ۵۰*۸۵*۸۵ سانتی متر تولید می شوند که مناسب برای نوزادان صفر تا ۲۴ ماه خواهد بود.

تشک بازی جدید

تولیدی تشک بازی جدید

همواره تولید کنندگان تشک های بازی، به این نکته توجه دارند که طرح های جدیدی برای تولید تشک های خود ارائه نمایند و این امر به نوبه خود می تواند تاثیر بسزایی در امر فروش تشک داشته باشد.

با توجه به همین امر، انواع تشک های خرسی، پروانه ای، گل، لاک پشت، زرافه و …. با بهترین متریال و کیفیت، تولید و عرضه شده اند.

تشک بازی موزیکال

سفارش خرید عمده تشک بازی موزیکال

تشک های موزیکال با جدیدترین طرح های ممکن، آماده فروش عمده در این سایت می باشد و ثبت سفارشات شما مشتریان، ضمن تماس با ما امکان پذیر خواهد بود.

با توجه به این که فروش تشک های این سایت، فقط به صورت عمده انجام می شود، می توان انتظار ارائه بهترین قیمت ها را به مشتریان داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

دیدگاهتان را بنویسید